Майстер+

Головна

Головна

Головна

Головна

Igla

Акустика Ксенон Мультимедіа

Охоронні системи Парковочний радар Шумоізоляція

Парктронік

Парктронік - це додаткове обладнання, що встановлюється на автомобіль з метою позначити габарити авто чутливими датчиками паркування реагують на різні перешкоди. Паркувальний радар оповіщає про наближення до бордюрів, стовпів, дерев і будь-яким іншим перешкодам. У темний час доби, коли перешкоди погано помітні, датчики паркування обов'язково відреагують на наближається предмет. Під час паркування в обмеженому просторі, парктронік добре відпрацює габарити авто.

 

Як влаштовані паркувальні радари?

Будь-який радар має датчики паркування, блок управління і дисплей. Він використовує принцип відображення ультразвукових хвиль, які посилають датчики. За допомогою них визначається відстань до перешкоди, що відображається на дисплеї. Як правило, датчики парктроника встановлюються на задній бампер і іноді на передній. Вони бувають врізні або накладні. До складу паркувального радару можуть входити від двох до восьми датчиків. У салоні авто встановлюється дисплей зі звуковим сигналом. Система збирає інформацію, яку передають датчики паркування з передньої і задньої частини автомобіля. Наближаючись до перешкоди, пристрій сповіщає Вас звуковим і світловим сигналом які посилюються при скороченні дистанції між датчиками і перешкодою.

Блок управління паркувального радару встановлюється недалеко від датчиків парктроника. Якщо датчики встановлені в задній бампер, то блок управління, розташовується в багажному відділенні. Дисплей встановлюється в будь-якому зручному для Вашого сприйняття місці.

 

Принцип роботи датчиків паркування

Паркувальний радар включається автоматично, при включенні задньої передачі. У випадку, коли датчики парктроника знаходяться на передньому і задньому бампері, система включає задні датчики і два крайніх передніх, що б контролювати передній бампер авто. Передні датчики паркування включаються після натискання на педаль гальма. Установка датчиків парковки буває спільна з камерою заднього виду. Камера підключається до блоку управління паркувального радару, і зображення виводиться на дисплей.

Рекламна агенція "ОМЕГА"