Майстер+

Головна

Головна

Головна

Головна

Igla

Акустика Ксенон Мультимедіа

Охоронні системи Парковочний радар Шумоізоляція

Охорона

Установка автосигналізації найбільш поширений вид охорони автомобіля. Сучасні сигналізації володіють вбудованим іммобілайзером, можливістю підключення бездротових реле, а так само персональним захисним кодом постановки в охорону.
Установка авто сигналізацій зі зворотним зв'язком забезпечить Вас інформацією про стан автомобіля в радіусі 1200 м. Установка сигналізації з автозапуском дозволить заводити авто за будильником, таймеру або дистанційно. Так само сигналізація з автозапуском передбачає запуск двигуна за температурою. Установку автосигналізацій добре поєднувати з механічними засобами захисту і з унікальними секретками.
Автосигналізації зі автозапуском таких виробників як Starline і Pandora досить надійні і мають розширений набір корисних функцій.

 

Встановлення сигналізації на авто

Що хочуть люди вирішили встановити сигналізацію на авто? У першу чергу максимально захистити автомобіль від викрадення. Установка автосигналізації частково може вирішити цю проблему. Хоча є люди вважають, що якщо автомобіль застрахований і є штатний іммобілайзер, то установка сигналізації річ не потрібна. Типу: будь-яка сигналізація зламується, відключається, GSM і GPS заглушуються і т.д., виявляється не так все просто, не все зламується і відключається. Мало хто задається питанням, скільки на це йде часу, а воно, у кінцевому рахунку, зіграє вирішальне значення. І чим серйозніше Ви підійшли до встановлення сигналізації на авто, тим більше вірогідності, що викрадачам не вистачить часу. А установка сигналізації з автозапуском створить додатковий комфорт. 

 

Іммобілайзери

На відміну від установки сигналізації на авто, установка іммобілайзера переслідує тільки протиугінні мети. Пряме призначення іммобілайзера блокування (розрив) електроланцюзі без цілісності якої авто не може продовжувати рух. Сучасні іммобілайзери здатні управляти електромеханічними замками капота і радіо реле блокування. Установка автосигналізації спільно з іммобілайзером доставить великі труднощі під час викрадення. Установка автосигналізації в поєднанні з унікальними секретками ще один з надійних способів захисту авто від викрадення. Відомі випадки, коли викрадачі, відключивши всі ступені захисту, годинами не могли знайти просту секретку, яка блокує запалення або подачу палива. Ми вважаємо, що будь-яка авто сигналізація повинна включати встановлення однієї або більше секреток.

 

Інформаційно-охоронні системи

GSM автосигналізації призначені для оповіщення про проникнення по каналу GSM зв'язку на мобільний телефон SMS повідомленням або дзвінком. У разі якщо модуль обладнаний GPS, то Ви завжди можете запитати координати знаходження автомобіля. Якщо передбачається додатковий блок автозапуску двигуна, то заводити й глушити двигун можна по телефону. Така система забезпечує додатковий контроль в порівнянні зі звичайною установкою сигналізації на авто, Ви отримуєте управління безпекою авто скрізь де є мобільний зв'язок. 

 

Механічні протиугонні пристрої

Це всілякі механічні блокіратори коробки передач, рульового валу, педалей управління і замки капота, дверей. Установка авто сигналізацій спільно з механічними блокіраторами створює великі труднощі при спробі викрадення.

Рекламна агенція "ОМЕГА"