Майстер+

Головна

Головна

Головна

Головна

Igla

Акустика Ксенон Мультимедія

Охоронні системи Парковочний радар Шумоізоляція

Мультимедіа

Мультимедіа (multimedia) - це нова, передова комп'ютерна технологія, яка дає можливість поєднувати в собі, аудіо, відео, графіку, текст та анімацію. Мультимедійні системи здатні сприймати численну інформацію в різних форматах, записувати, обробляти та відтворювати. В основі будь-якої мультимедійної системи стоїть комп'ютерна обробка даних.

Мультимедійна станція в машині оснащена монітором і має можливість підключення різних пристроїв. За допомогою DVD ченджера Ви зможете переглядати улюблені фільми. Технологія BlueTooth дасть можливість безпечно розмовляти по телефону під час їзди.

Мультимедійні пристрої дозволяють підключити парктронік і камеру заднього виду. Вся інформація від датчиків паркування виводиться на монітор спільно з відео зображенням камери. Широкий кут огляду камери і чутливі ультразвукові датчики допоможуть Вам паркуватися у важких умовах.

Сучасні мультимедійні комплекси оснащені навігацією. Швидка прокладка маршруту, визначення місцезнаходження. Мультимедіа в автомобілі - це корисне і необхідне обладнання.

Мультимедіа

Мультимедіа

Рекламна агенція "ОМЕГА"