Майстер+

Головна

Головна

Головна

Головна

Igla

Акустика Ксенон Мультимедія

Охоронні системи Парковочний радар Шумоізоляція

Переваги ксенонових ламп

Переваги ксенонових ламп Ксенон - відмінний спосіб виділити автомобіль серед потоку і зробити рух безпечнішим.
Ксенонові фари не сліплять водіїв зустрічних автомобілів, а при великій світловіддачі споживають менше енергії. 

 

Вам відомі переваги ксеноновим енергії?

Ксенонове світло забезпечує кращу видимість для водіїв, отже, підвищує безпеку руху. Ксенонове світло привертає увагу інших учасників руху, отже, теж підвищує вашу безпеку.
Спектр освітлення ксенону близький до природного сонячного світла, тому знижує стомлюваність, береже Ваші очі.
Ресурс ксенонових ламп в 4-5 разів перевищує ресурс звичайних ламп.
Світловий потік ксенонових ламп в 2,8 рази могутніше галогенних ламп, при споживаній потужності в 1,5 рази меншою.
Це красиво, сучасно, стильно.

Як працює ксенонова лампа

У газорозрядних лампах (HID) немає нитки розжарення, світловий потік виникає за рахунок світіння газу, ініційованого дуговим розрядом приблизно в 25 000 Вольт між двома електродами, в результаті створюється чудовий, потужний потік світла, що значно перевищує по своїй яскравості світловий потік галогенової лампи. Енергії при цьому споживається менше. 

Xenon'и - навіщо це потрібно?

За статистикою, більше 60% всіх дорожньо-транспортних пригод відбувається в умовах поганої освітленості. Для поліпшення головного світла можна, звичайно, поставити могутніші лампи або додаткові фари, але це спричиняє за собою і більше споживання електроенергії, і велике навантаження на генератор, і ризик засліплення зустрічних водіїв. Тому краще використовувати принципово нові джерела світіння металогалогенові лампи (HID-Lamp), більше відомі як ксенонові.
Ксенонова лампа - газорозрядна колба, наповнена сумішшю інертних газів, що включають ксенон. У неї немає нитки розжарення, а електрична дуга виникає між двома електродами. Однією з проблем застосування HID-Lamp є необхідність генерувати для розжига дуги високовольтні (до 25 000 В) імпульси напруги, але в даний час вже декілька фірм в світі вирішили це завдання. У зв'язку з появою нових ксенонових ламп зі стандартними цоколями Н1, Н7, Н4, НВ4 з'явилася можливість переобладнати практично будь-яку звичайну фару під ксенонове світло.

Які ж переваги дають ксенонові лампи? Велика (майже в 3 рази) світловіддача, ніж у звичайної галогенової лампи потужністю 55 Вт. менше (всього 35 Вт) споживання, більший термін служби - 2800-3000 годин (для довідки: гарантований термін служби звичайних галогенових ламп становить 250-500 годин), найголовніше - завдяки кращій інтенсивності та рівномірності світла ксенонових ламп, а також більш природному спектральному складу водій бачить об'єкти, що знаходяться на проїжджій частині та узбіччях, на значно більшій відстані. Таким чином, світло Ксенону гарантує безпеку на дорозі в темний час доби, коли за статистикою і трапляються ті самі страшні 60 відсотків ДТП.

Ксенон

Рекламна агенція "ОМЕГА"